piątek, 5 września 2014

Weekend w Zatorze

Pierwszy tydzień przedszkola właśnie dobiega końca.

Jak Wasze dzieciaki odnalazły się w przedszkolno-szkolnej rzeczywistości po wakacjach?

Miki zachowywał się tak jak gdyby nie było wakacji, tylko jakby wrócił do przedszkola po weekendzie, czyli bardzo dobrze. Czuje się tam jak w domu i nie chce wracać do domu:)))


Przedszkole przedszkolem ale ja chciałbym jeszcze na chwile wrócić do wakacyjnych klimatów.

Nasze plany wakacyjne niestety nie doszły do skutku. K. przekładał urlop trzy razy a w rezultacie z ostatniego terminu też musiał zrezygnować.

Ja z chłopakami trzy po tygodniu razy byłam u mamy a raz Miki sam na tydzień tam został, więc bardzo się nie nudziliśmy, jednak postanowiliśmy sobie chociaż w małym stopniu zrekompensować brak urlopu i na ostatni weekend wakacji wyjechaliśmy.

Byliśmy w Zatorze a dokładniej w Zatorlandzie, i choć wyjazd był bardziej nastawiony na atrakcje dla dzieci to i my się nie nudziliśmy.
Cały ośrodek podzielony jest na parki tematyczne: owadów(był brzęczący komar i motyl ruszający skrzydłami); dinozaurów(niektóre z figurek ruszały się,wydawały dźwięki a jedna nawet sikała); mitologi(można było skorzystać z rejsu gondolą pomiędzy posągami i wysłuchać nagrania o mitach, a co godzinę był taniec fontann); bajek i stworzeń wodnych; lunapark i dom do góry nogami( rany, jak mi się tam w głowie kręciło). 

My zwiedzanie rozłożyliśmy sobie na dwa dni. Park bajek był zaraz przy domku, w którym nocowaliśmy więc to jego zostawiliśmy na niedzielę, a całą resztę obskoczyliśmy w sobotę.

Zapraszam na kilka zdjęć z naszego wyjazdu i szczerze mogę polecić  taki wyjazd każdej rodzinie.


2 komentarze :

  1. super. kiedyś słyszałam o zatorze, ale chyba muszę poczekać, żeby Kuba był większy i żeby faktycznie wizyta była dla niego ciekawym przeżyciem

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wizyta w takim miejscu to dla 3-latka już byłaby zapewne niezapomniana. Nasi starsi chłopcy to 4 i 4,5 latkowie i już byli bardzo zafascynowani,a młody ma 16 miesięcy i też bawił się wyśmienicie, ale on na każdym placu zabaw tak się bawi;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...