wtorek, 16 listopada 2010

Pieluszka

Mikołaj dostał w prezencie od mojej przyjaciółki pieluszkę wielorazową w uniwersalnym rozmiarze. Na razie schnie sobie na kaloryferze a ja głowie się jak jej używać-tyle tu zatrzasków. 
Zobaczymy jak się sprawdzi. 

"

one size fits most from tiny newborn to small child

Wyeliminowaliśmy nadmierną objętość, która zwykle towarzyszy pieluszkom typu onesize, dzięki czemu ta sprytnie zaprojektowana pieluszka pasuje zgrabnie zarówno na noworodka (3 kg) jak i na 20 kg malucha!


Nie tylko zaprojektowaliśmy najlepiej dopasowaną pieluszkę onesize - rozwiązaliśmy też dręczący pieluszkowy problem: przeciekanie!

Pieluszka bitti tutto jest wyposażona w wewnętrzną wstawkę, chroniącą boki i tył pieluszki - to nasz nowy patent  - "zapora", dzięki której nie musisz się już martwić o przecieki i możesz ze spokojem używać naszej nowej pieluszki.

bitti tutto cloth nappy inner
Zatrzaski na biodrach dają efekt doskonałego dopasowania, zarówno dla drobnych jak i puszystych maluchów, bez efektu opadających boków.

tutto soaker
Każda pieluszka posiada 3 wkłady chłonne, więc możesz swobodnie dopasować chłonność do potrzeb dziecka.
Dodatkowo, bitti tutto jest pomyślana, by dbać też o Twój portfel, możesz więc dokupić osobno dodatkowe wkłady (w oryginalnej bambusowej wersjii lub w szybkoschnącej mikrofibrze) i używać ich z tym samym otulaczem!
Dzięki luksusowej, miękkiej i wodoodpornej tkaninie minkee, z jakiej wykonana jest zewnętrzna warstwa, pieluszka nie potrzebuje otulacza."
 Informacje ze strony www.pieluszkarnia.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...